PRO21 – Optyk Krotoszyn | Andrzej Kwiek, Ilona Płonka-Kwiek | Okulista w Krotoszynie
Z nami widzisz świat w lepszych barwach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

O firmie

DPSCamera_0004

Firma Pro21 powstała w 2010 roku. Oferujemy nie tylko fachową obsługę i doradztwo, zapewniamy również indywidualne podejście do każdego klienta.

Jesteśmy otwarci na nowości i ciągle poszerzamy wiedzę z optyki i optometrii.

DPSCamera_0012

Spotkasz u nas:

Andrzeja – absolwenta Policealnej Szkoły Zawodowej w Krotoszynie, kształcącej w zawodzie technik optyk. Choć wychował się we Wrocławiu, coraz bardziej staje się Wielkopolaninem nie zapominając o dolnośląskich korzeniach. Andrzej odpowiedzialny jest przede wszystkim za wykonanie okularów, ale pomoże również w doborze okularów :) Prywatnie mąż i tata oraz rycerz Pocztu Wierzbięty :)

Ilonę -absolwentkę Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Wrocławskiego. Na pierwszej uczelni zdobyła tytuł magistra inżyniera fizyki technicznej w specjalnościach: inżynieria optyczna i optometria. Ciągle poszerza swoją wiedzę na konferencjach, wykładach i warsztatach naukowych. Ilonę spotkacie przede wszystkim w gabinecie optometrycznym, z chęcią pomoże również przy wyborze okularów i soczewek kontaktowych. Lubi pracę z pacjentem, jeśli problem wykracza poza jej uprawnienia doradzi, gdzie można uzyskać pomoc. Prywatnie żona i mama. Kocha zwierzęta (uwielbia świnki, choć ostatnia pokochała prywatne stadko kur 😉 ) Ilona jest również współprowadzącą dziecięcy zespół Bobolanki :)

Karolinę – absolwentkę Politechniki Wrocławskiej. Od 2020 roku to magister inżynier fizyki technicznej o specjalności optometria. Dzięki Karolinie możemy pomóc większej ilości pacjentów i skrócić czas oczekiwania na wizytę. Karolina zajmuje się również obsługą klientów na salonie.

Alinę – absolwentkę krotoszyńskiego liceum. Aliny przedstawiać nie trzeba naszym klientom. Jest u nas już ponad 9 lat. Zawsze doradzi, pomoże wybrać najlepszy wariant. Alina zajmuje się również drobnymi naprawami.

Iwonę – absolwentkę Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Zawsze doradzi, pomoże wybrać najlepszy wariant. Pomoże w wyborze okularów oraz wykona drobne naprawy.

Aleksandrę – Jeszcze jest na przyuczeniu, ale docelowo odpowiedzialna będzie za obsługę klienta na salonie. Pomoże w wyborze okularów oraz wykona drobne naprawy.

Natalię – studentkę optyki, która wspiera nas w czasie wolnym od zajęć na uczelni.

Wszyscy dokształcamy się na szkoleniach, wykładach oraz śledząc prasę branżową. W miarę możliwości bierzemy udział w konferencjach i targach.

DPSCamera_0009